Za kolik si užijete Čínu

Za kolik si užijete Čínu?

Přesná kalkulace vaší dovolené bude vždy vycházet z toho, jaká konkrétně města nebo oblasti Číny chcete navštívit a co tam máte v plánu podnikat. Pokud vyrazíte s námi, můžete si být jistí, že zaplatíte mnohem méně, než kdybyste jeli s cestovní kanceláří, protože individuální turistika vyjde vždy laciněji. 

Věřte, že cestu si lze naplánovat tak, jak vám vyhovuje, a že se můžeme zařídit podle toho, kolik peněz budete mít k dispozici. Zde jsou čtyři obecné příklady podle čtyř úrovní vašeho rozpočtu (v ceně je zahrnuto vše od letenky po stravu), který si můžete dovolit:

30 tisíc korun

Za cenu přibližně 30 tisíc korun na dva týdny si užijete slušnou výpravičku za poznáním Říše Středu. Budete sice bydlet v jednoduchém pokoji některého levnějšího hotelu, ale vyspíte se dobře. Hladovět určitě nebudete, věřte, že Číňané se dokáží velice dobře najíst a my víme, kam chodí ;)  Můžete poznávat život lidí, ruch velkoměsta nebo chodit po památkách do sytosti. Zážitek to bude jistě nezapomenutelný!

60 tisíc korun

Za cenu 50 až 80 tisíc korun na dva týdny už si užijete opravdu krásnou dovolenou v Číně. Bydlet budete ve slušném pokoji vstřícného hotelu, samozřejmě s vlastní sociálkou a televizí. Jídlo si dopřejete velmi dobré, ochutnáte i místní speciality a nebudete vědět, co zkusit dříve. Budete poznávat památky a zajímavosti, zúčastníte se i vybraných kulturních akcí. Nepochybujte, toto bude jistě jedna z vašich nejlepších dovolených!

150 tisíc korun

Za cenu 140 až 180 tisíc korun na dva týdny už si užijete komfort a naprostý relax. Bydlet budete v pohodlném pokoji hotelu na vysoké úrovni, kde vám personál udělá, co vám na očích uvidí. Vynikající jídlo každý den, vybrané pochoutky, jaké znají jen v orientu, budete ochutnávat bez omezení. Kulturní program se bude střídat s poznávacími výlety, kam vás pohodlně zaveze autobus nebo taxi. Věřte, že se vám rozhodně nebude chtít vracet domů!

300 tisíc korun

Za cenu 250 až 350 tisíc korun na dva týdny si užijete naprostý orientální luxus. Bydlet budete v nejlepším pětihvězdičkovém hotelu s prvotřídními službami. Jídla bude víc, než budete schopni sníst, což bude váš jediný problém, protože vše bude nepřekonatelné. Kultura a pamětihodnosti, nákupy a zábava. Navštívíte i místa, která navštěvují pouze významní lidé a zvláštní hosté. A přesto se nebudete moci Číny dostatečně nabažit - budete se sem zaručeně vracet